رنگ ضد حریق

رنگ ضد حریق یا ND ANTIFIRE رنگی بر پایه لاتکس یک جزئی، آتش سوزی را به تاخیر می اندازد و پوششی ایده آل برای دیوار های داخلی است که در آنها هدف کاهش میزان توسعه شعله تا 25 یا کمتر (کلاس A یا کلاس 1) و کاهش میزان گسترش دود است. طی آزمایش صورت گرفته مطابق استاندارد ASTM E84 این محصول با کسب میزان گسترش شعله تا 25 یا کمتر، "کلاس A" را احراز کرد.
ویژگی ها: • غیر سمی است. بدون آزبست، مواد مضر، هالوژنها و یا حلالهای با VOC پایین • مقرون به صرفه است، با دستیابی به "کلاس A" میزان گسترش شعله، در برابر آتش مقاوم است. در حالت مایع یا جامد نخواهد سوخت • آسان استفاده می شود، با اسپری، قلم مو، یا غلتک اجرا می شود.

تماس با شرکت مهندسی پترو تابان

شعبه مركزي: تهران خیابان گاندی بین ششم و هشتم پلاک 52 ساختمان گاندی طبقه 5
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02188878164,5
فکس: 02188791769

درباره ما

شرکت پتروتابان (پوشش های صنعتی سیگما )بادارابودن چندین نمایندگی انحصاری از شرکت های اروپایی نظیر POLIKOROM و EPO  آلمان فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه انواع کفپوش های صنعتی ،پوشش های ضد خوردگی و نسل جدید پوشش های آببند و عایق های رطوبتی آغاز نموده است .

لینک های مرتبط