امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

Permo Stop

 معرفی محصول :
پرمو استاپ ، محصولی است پودری شکل با کیفیت بسیار عالی همراه با مواد افزودنی مخصوص که در آن بکار رفته است . این محصول در دیواره های بتونی و گچی که نیازمند به ضد آب بودن و نفوذ ناپذیر بودن در برابر رطوبت و نم هستند ، به کار می رود .
ویژگی ها و موارد مصرف :
در سطوح خارجی و داخلی دیوارهای گچی و بتنی به منظور ضد آب نمودن (بالغ بر 80%) بکار می رود . مانند سطوح حمام ها ، آشپزخانه ها ، بالکن ها ، مخازن آب آشامیدنی استخرها ، زیرزمین ها ، حوضچه ها ، کانالهای آب ، قطعات پیش ساخته بتنی و گچی و در کل هر جائی که در مجاورت جریان زیاد آب است ، بکار برده می شود .
تاثیرات ویژه :
وقتی محتویات سیمانی و ملات شروع به خشک شدن می نمایند ، شاهد خروج املاح و نمک های محلول در آب می شویم . مخلوط شیمیایی همراه با کاراکترهای ضد آبی (هیدرودافوبی) در ساختار پرمواستاپ در مقابل این نمک ها و شوره ها واکنش نشان داده و آنها را به ساختار کریستالی تبدیل می نماید . این کریستالها غیر قابل حل در آب می باشند . بنابراین تمامی درزها و حفره های ایجاد شده در ساختمان بتن را پر کرده و ضمن ایجاد استحکام زیاد به بتن خاصیت Curing بتن (کاهش جذب رطوبت و افزایش ارزش عایق حرارتی به 30%) را نیز افزایش می دهد و دیگر شاهد پدیده هائی چون کرمو شدن بتن نخواهیم بود . این محصول غیر سمی و فاسد نشدنی است . آهک تاثیر منفی بر روی آن ندارد . کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است .
330 گرم از این محصول به 50 کیلو سیمان افزوده می شود و از زنگ زدگی و خوردایش در نواحی مجاورت بتن و آهن جلوگیری می نماید . هیچ تفاوتی از نظر میزان زمانی خشک و محکم شدن با سیمان پرتلند معمولی ندارد .
نحوه استفاده :
ابتدا پرمو استاپ را با سیمان در حالت خشک مخلوط نمائید و سپس ماسه را به آن اضافه نمائید و در آخر به مخلوط آب اضافه شود .( اجرای این مرحله باعث تاثیر عالی آن خواهد بود) حداقل دوز و میزان مصرف 300 کیلوگرم بر متر مکعب ملات است .
مقدار مصرف :
فرمول معمول : 330 گرم برای 1 پاکت 50 کیلوئی سیمان کافی است .
انواع بسته بندی :
پاکت های 330 گرمی و 8 کیلوئی.

تماس با شرکت مهندسی پترو تابان

شعبه مركزي: تهران خیابان گاندی بین ششم و هشتم پلاک 52 ساختمان گاندی طبقه 5
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02188878164,5
فکس: 02188791769

درباره ما

شرکت پتروتابان (پوشش های صنعتی سیگما )بادارابودن چندین نمایندگی انحصاری از شرکت های اروپایی نظیر POLIKOROM و EPO  آلمان فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه انواع کفپوش های صنعتی ،پوشش های ضد خوردگی و نسل جدید پوشش های آببند و عایق های رطوبتی آغاز نموده است .

لینک های مرتبط