PLUS

محصول مورد نظر متشکل از بیتومن و حلال مخصوص به خود بوده ، دارای ساختاری بسیار ساده می باشد و به صورت مایع است . بعد از تبخیر شدن حلال از ساختار آن یک لایه ضد آب با قدرت چسبندگی فوق العاده و قدرت الاستیکی عالی برروی سطوح مورد استفاده ، پدیدار می گردد .
ویژگی ها و موارد مصرف :
این محصول برای عایق نمودن سالنها ، راهروها ، دیوارها ، بام ها ، تراس ها ، بالکن ها ، ستون ها ، کانالهای فاضلاب ناودان های روی پشت بام ، حوضچه های آب و… استفاده می شود . استفاده آسان برای تمام اشخاص . قابلیت تشکیل لایه های عایق یکنواخت و بدون درز و گسیختگی .
داری خاصیت الاستیکی فوق العاده 1000 درصد
آماده مصرف ، بدون نیاز به گرم کردن و یا افزودن حلال.
بسیار سریع خشک می شود .
از خانواده این محصول دو نوع عایق تخصصی دیگری به نام های : ((Root Plus Anti ، که محصولی است که برای لایه عایق زیر باغچه های تراس ها و بام بکار می رود .))و ((Plus UV Proof ، برای ایجاد لایه محافظ در برابر اشعه UV خورشید در روی سطوح بکار می رود .)) ، وجود دارد .
TECHNICAL SPECIFICATIONS
BASE: Modified Bitumen
THINNER: Solvent
COLOR: Black
CONSISTENCY: Thick, Liquid
DENSITY: 0,98 g/cm3
SOFTENING TEMPERATURE: +120°C
APPLICATION TEMPERATURE: +5°C TO 35°C
APPLIED BY: Roller, Rake Or Sprayer
SOLID SUBSTANCE RATIO: 65%
BREAKING ELONGATION: 1000%
ELASTIC RECOVERY: 90%
SETTING TIME at 20° C, 65% relative humidity
TOUCH DRY : 20 Minutes
INITIAL SETTING : 2 Hours
FINAL SETTING : 4 Hours
TEST DRY : 48 Hours
نحوه استفاده :
این محصول قابل استفاده بر روی سطوحی است که در تماس مستقیم با آب هستند . نیازی به حلال جهت آماده سازی نصب ندارد و به صورت سرد و توسط بورس و فرچه و اسپری های غیر کمپرسی (Sprayers Uncompressed) نصب می گردد.
برای استعمال بر روی سطوح غیر فلزی از پرایمر Emilkote استفاده می شود ، ( جهت تمیز نمودن سطح و ایجاد چسبندگی بالا) و درمورد سطوح فلزی بر روی محصول Emulzer CPS اجرا می گردد . باتوجه به اینکه امولزر پلاس سریع و در طی 2 ساعت خشک می گردد ، حداقل یک روز برای خشک شدن هرلایه بایستی صبر کرد تا نتیجه مطلوب تر فراهم شود. اگر این محصول در جائی مورد استفاده قرار می گیرد که در معرض فشار بالی (اجسام ، آب و…) است بایستی بین دو لایه اجرا شده از الیاف های پلی استری (50-60گرمی ) ، نمدی ، شیشه ای و …استفاده نمود . بعد از اینکه این محصول بر روی دیوار و یا سطوح خارجی ساختمان نصب گردید که در تماس مستقیم شرایط جوی و اشعه UV خورشید است ، بهتر است برای افزایش دوام و طول عمر این محصول از محصولی به نام Alutec استفاده گردد.
مقدار مصرف :
برای هر لایه : 600 گرم در متر مربع
انواع بسته بندی :
در قوطی های 5 ، 17 ، 18 و بشکه های 220 کیلوئی

تماس با شرکت مهندسی پترو تابان

شعبه مركزي: تهران خیابان گاندی بین ششم و هشتم پلاک 52 ساختمان گاندی طبقه 5
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02188878164,5
فکس: 02188791769

درباره ما

شرکت پتروتابان (پوشش های صنعتی سیگما )بادارابودن چندین نمایندگی انحصاری از شرکت های اروپایی نظیر POLIKOROM و EPO  آلمان فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه انواع کفپوش های صنعتی ،پوشش های ضد خوردگی و نسل جدید پوشش های آببند و عایق های رطوبتی آغاز نموده است .

لینک های مرتبط